Beylerbeyi Yangın Kapısı

heading

Beylerbeyi Yangın Kapısı 
Beylerbeyi Yangın Kapısı firmamız yönetmeliklerin izin verdiği belgeler doğrultusunda kaliteli sistemler üzerinden üretimlerini yapmaktadır.
Normal olarak evlerimizde kullandığımız kapılar ve camlar ürettiklerimizin aksine en ufak bir kıvılcımda dahi tutuşabilme özelliğine sahip olabilir.
Biz ise bunun aksine, çok büyük hasar verebilecek yangınlarda dahi can ve mal güvenliğini korumak adına önlemler almaktayız.
Üretimde kullandığımız malzemeler ve sonucunda ortaya çıkan ürünümüz izole edilirken normalin dışında ısıya dayanıklı kapı ve camlar olarak hizmetinize sunulmaktadır.
Son modelleri ve teknolojiyi takip ederek sizlerin talepleri doğrultusunda, ortamın uygunluğuna ve genişliğine göre çeşitli yönlere açılıp kapanabilen kapıların temel özelliklerini barındıran uygunluk çerçevesinde yapmaktayız.
Mimarinin önemli bir yeri olmasına rağmen, fiyatı etkileyebilecek başka etkenlerde vardır.
Ancak tüm bunlara rağmen Beylerbeyi Yangın Kapısı firmamız diğer rakip firmalara göre fiyatları en altlara çekerek maddi açıdan sizi zorlamamaktadır.
Yönetmeliğin her maddesine harfiyen uyarak çalışan ekibimiz aynı zamanda yangına karşı alınabilecek her önlemle ilgili sizi uyaran çalışmalar yapmaktadır.
Sizin de bunlara ek olarak soracağınız tüm soruları dikkate almaktadır. En kısa sürede geri dönüşlerimizi yapmaktayız.
Neden firmamızı tercih etmeniz gerektiğini ve tercih ettikten sonra korkularınızın yersiz olduğunu firmamızı ziyaret ederek daha iyi anlayabilirsiniz.
Binalarınızın güvenliği ve kişilerin güvenliği için hizmetlerimizde kaliteyi, standartları ve yönetmelik ölçülerini elden bırakmadan hizmetinizdeyiz.
Eğer sık kullanılan bir binada yaşıyorsanız, felaketin çıkma ihtimali yüksek olduğu gibi alınması gereken önlemlerin seviyesinin de oldukça zirvede olması gerekir.
Yangın kapılarının seçilirken dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi dumanı geçirmesinin ve ısıyı yansıtmasının sürelerinin en uzun zamanda gerçekleştiriyor olmasıdır.
Binadan kaçış anında en hızlı yönlendirmeyi yapan sistemleri gerçekleştiren firmamız, kendinizi en güvenli alanlara en çabuk şekilde yaptığı yönlendirmeler ile insan hayatına ne kadar çok önem verdiğini kanıtlamaktadır.
Sıfır hatayla, ilgili bakanlıklar ve çıkarılan en son yönetmeliklere göre belirtilmiş olan koşulları en ince ayrıntısına kadar en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunma anlayışıyla, ve anlayışlı, bilgili, tecrübeli eleman kadrosuyla 7/24 ulaşabileceğiniz bir hizmet veren alt yapıya sahiptir.