Hatay (İskenderun) Yangın Kapısı

heading

Hatay (İskenderun) Yangın Kapısı 
Türkiye'nin dördüncü büyük limanı konumunda olan İskenderun Limanına sahip olan Hatay ilimiz daha birçok zenginliği de barındırmaktadır.
Bu zenginliklerimizin yitip gitmemesi için vatandaşlarımızın sağlıklarını yangın kapıları üretimiyle koruma amacındayız.
Yangın kapısı üretimlerimizde yanmaz ve paslanmaz çelik kullanmaktayız. Isıya ve dumana karşı 120 dakikaya kadar dayanmasını hedeflemekteyiz. Bu hedefe en yakın üretimlerimizi gerçekleştirerek gerekli olan onayları aldıktan sonra başlamaktayız. Kanat kalınlıkları, kasa ölçüleri, contalar, menteşeler, fitiller, kilit, civatalar gibi özelliklerine yönetmelikten bakarak size taahhüt ettiğimiz malzemeler ve ölçüler ile karşılaştırmasını yapabilirsiniz.
Camlı seçimlerde de yine dayanıklı olan ürünleri kullanmaktayız. 
En ufak bir hataya dahi yer verip insanlarımızın hayatlarını tehlikeye atmamak için Hatay Yangın Kapısı firması olarak tüm işçilerimizi de bu bilinçle çalıştırmaktayız.
Hepsinin ayrı ayrı eğitimleri ve sertifikaları mevcut olup, firmamız uluslararası kalite belgelerinin eksiksiz olduğu konusunda müşterilerimizi temin etmekteyiz.
İlginizi çekebilecek her türlü değişik tasarımın yer aldığı modelleri inceleme fırsatını bulmak için iletişim adreslerimizden firmamızla iletişime geçin.
Estetikliğin ve konforun ön planda tutularak fabrikalarımızda imalatı yapılan yangın kapılarına talep ettiğimiz fiyatları öğrenmek için yapacağımız ücretsiz keşif çalışmalarının sonuçlanması gerekmektedir.
Daha detaylı bilgileri almak için bir an önce irtibata geçerek randevu talep edin. 
Aklınıza takılan her türlü sorunun cevaplarında en akılcı ve yaratıcı fikirlere sahip olanı almak isteseniz bunu yalnızca firmamız sayesinde öğrenebilirsiniz.