İstanbul Yangın Kapısı

heading

İstanbul Yangın Kapısı

 

            Felaketlerin tüm hayatımızı değiştirebildiği gibi, uygun standartlarda yapılmış ve güvenlik sağlayan bir yangın kapısı da pek çok kötü sonucu değiştirebilir. Bütün İstanbul yangın kapısı imalatçılarının bu bilinçte olduğunu düşünmek güzel olacaktır ancak, güvenliğimiz için uluslar arası sertifikaları ve standartlara uygunluk belgeleri olmasına dikkat etmemiz şarttır.

 

            İstanbul yangın kapısı firmaları arasında olan rekabet, daha kaliteli güvenilir ve çeşitlilik gerekliliğini ortaya çıkartmaktadır. İstanbul yangın kapısı çeşitleri arasında tek kanatlı ve çift kanatlı yangın kapısı, raylı yangın kapısı, camlı yangın kapısı gibi, pek çok çeşit bulunmaktadır. Fabrikamızda imalatını yapmış olduğumuz yangın kapılarında, uluslar arası sertifikalar ve TSEK belgeleri almayı hak etmiş standartlarda ve üstün kalitede yangın kapısı imalatı yapmaktayız.

 

            İstanbul yangın kapıları imalatçısı firmaların, genel olarak dikkat etmesi gereken mecburiyetler vardır. Yangın kapısı imalatının sorumluluk gerektiren bir iş olduğunun bilincinde olmak çok önemlidir. Kaliteden verilen ödün, karşımıza çok ağır can kayıpları ve mal kayıpları olarak çıkacaktır. İstanbul yangın kapısı imalatında önde gelen firmamız, yangın kapısı yapılacak yerin konumuna ve gerekliliğine göre, projesini hazırlayarak imalatını yapmaktadır. Önceliğimiz güvenlik ve standartlara uygunluktur. Biz yangın kapısı imalatının tecrübeli, bilgili ve usta ellerde yapılması gerektiğini bilerek, uzman kadromuz ve 100% güvenlik garantimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

            Yangın kapılarınız ihtiyaca uygun nitelikte olmalıdır. Genişliği en az 80cm yüksekliği de en az 200cm olmalıdır. Eğer uygulandığı bina dört kattan yüksek ise, en az 90 dakika ısıya ve ateşe dayanabilir özellikte olması gereklidir. Yangın kapıları gereklilik durumunda, içeriden rahatça açılabilecek ve itfaiyecilerin rahatça içeriye girmesini sağlayacak, nitelikte olması gereklidir. İstanbul yangın kapıları imalatında, firmamız ve tecrübeli ekibimiz ile binanızın yapısına ve ihtiyacına uygun, yangın kapıları tasarlar ve projelendiririz. Daha sonra da yangın yönetmeliğine ve uluslar arası standartlık kalitesine uygun bir şekilde, yaparak size güvenlik garantisi ile birlikte sunarız. Ne zaman ne olacağını bilemediğimiz durumlarda, güvenliği sağlamanın tek yolu standartlara uygunluktur. Bu asla göz ardı edilmeyecek bir konu olduğu için, tüm İstanbul yangın kapısı imalatçılarının öncelik vermesi gereken şeyde güvenliktir.