Kartal Yangın Kapısı

heading

Kartal Yangın Kapısı 
Standart bir yangın kapısında hangi özelliklerin olmasını gerektiği konusunda ne kadar bilginizin olduğunu hiç düşündünüz mü?
Eğer bir binayı yönetiyorsanız ve binaya gelen hergün sayısızca insanın can güvenliklerinden siz sorumlu iseniz her türlü felakete karşı da bilgilerinizi kontrol etmelisiniz.
Bildiklerinizin halen geçerliliği var mıdır, üzerine hangi yeni bilgileri eklemeniz gerekiyor? bu gibi soruların cevabını kendinize sorarak en son geçerli olan yönetmelik esaslarına göre zorunluluğu olan birtakım önlemlerin ne kadar uygulandığının takibini yapmak sizin kontrolünüzdedir.
İşte bu önlem alınması zorunlu olan felaketlerden birisidir yangınlar.
Binanızda yangına karşı olmazsa olmaz bazı unsurların bulunması şarttır.
Nedir bunlar diye soruyorsanız hemen cevabını verelim.
Öncelikli olarak yangın kapılar, yangın merdivenleri ve yangın tüpleridir.
Tüm bunların binanızın ölçülerine göre en uygun şekillerde konumlandırılmış olması gerekmektedir.
Binanızın dizaynıyla uyumlu hale getirilebilecek olan bu yangın donanımlarına en uygun fiyatlarına sahip olmak istiyorsanız Kartal Yangın Kapısı firmamızı ziyaret edebilirsiniz.
Firmamız ürettiği yangın kapılarını müşterilerinin isteklerine göre kanatlarının kalınlığında ve yalıtımında yönetmeliklere uyarak, tek veya çift açılır kapılı, özel menteşeli, ister camlı veya camsız ve daha birçok isteğe bağlı özelliklerle üretmektedir.
Bu sayede kullanışlı olmasının yanında göze de hitap edecek yangın kapılarında şıklığın ve konforun vazgeçilmez tüm estetiksel özelliklerini barındırmaktadır.
Isı, duman, alev ve suyun geçişini güçleştiren, uzun süreli dayanıklılık sağlayan izolasyon malzemeleri kullanılarak ürettiğimiz yangın kapıları felaket anında oldukça zaman kazandırmaktadır.
Kartal Yangın Kapısı firmamızdan İstanbul sınırları içerisinde yaşayan tüm insanlarımız müşterimiz olarak bizimle irtibata geçebilirler.
İstekleri doğrultusunda çizdirecekleri tasarımlara göre ürettiğimiz yangın kapılarını en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla teslim etmekteyiz.
Firmamızda çalışan tüm ekip elemanlarımız işinin uzmanı olan kişilerden özenle seçilmektedir.
Güncel olan sertifikaları firmamız tarafından takip edilerek, eksikleri tamamlanmaktadır.
Bu sayede firmamızın güvenilirliği ve kalitesinin ne denli yüksekte tutulduğunun bir göstergesi olarak kabul edilmesini sağlamaktayız.
Firmamız alanında kendisini en geliştirmiş olan ve geliştirmekte olan, uzman, bilgili ve temeli sağlam olan bir firma olma özelliğine sahiptir.