Yangın Kapısı Firmaları

heading

Yangın Kapısı Firmaları

 

            Yangın her zaman karşılaşabileceğiniz bir felakettir. Yapılardaki yangın koruma önlemleri sayesinde en az zarar ile kurtulmanız, günümüzün teknolojik imkanları sayesinde oldukça kolay ve ekonomiktir. Ülkemizde faaliyet gösteren yangın kapısı firmaları uzmanlıkları ve tecrübeleri sayesinde varlıklarını sürdürmektedirler. Firmamızın sektördeki liderliği, bu uzmanlık ve tecrübesi ile dünya standartlarındaki imalatları sayesindedir. Fiyat konusunda firmaların arasındaki rekabetten dolayı aşırı değişiklikler göstermektedir. Ancak ne kadar piyasanın altında olursa o kadar da kaliteden ödün verilmiş sayılabilir. Bu gibi firmalar ile anlaşırken mutlaka firmanın sertifikasının olup olmadığını sormanız doğru olacaktır.

 

            Yangın kapısı firmaları yönetmelikler gereği, yapıların ihtiyaçlarına göre yangın kapıları ve yangın merdivenleri üretmektedir. Demircilik işi ile uğraşan firmaların yangın kapılarındaki yeterliliği, müşteriler tarafından mutlaka sorgulanmalıdır. Firmamız fabrika ortamında, uzman personeli ile teknik imkanların en üst düzeyde makineler ile imalat yapmaktadır. Yangın kapısı imalatının her aşamasında, konusunun uzmanı olan denetçilerimiz tarafından, üretim kalitemiz denetlenmektedir. İmalattan sonra montaj aşamasında bile denetimlerden geçen ürünlerimiz ve kullanılan tüm aksesuarlarımız uluslar arası sertifikalara sahiptir. Projelendirmeden teslimata kadar, dünya standartlarında yürüttüğümüz işlerin tamamı müşteri memnuniyeti odaklıdır. Tüm referanslarımız yangın kapısı imalatındaki tecrübemizin eseridir. Yangın kapısı firmaları arasındaki rekabetten etkilenmeyecek kadar, kaliteli ve uygun fiyatlar ile yapıların yangından korunmasına, katkıda bulunmaktayız. İster tek kanat isterse de çift kanat olsun ürünlerimizin hepsi aynı kalitede üretilmektedir. Yapılardaki çeşitliliğe göre ve iç-dış yangın kapıları dekorasyonu da göze batar tarzda değil, dekoratif renklerde üretebilmekteyiz. İç yangın kapılarında kırılmaz ve ısıdan etkilenmez camlar ile daha da fonksiyonel hale getirmekteyiz.

 

            Okullardan, hastanelere, alış veriş merkezlerinden, çok katlı konutlara kadar, yönetmeliğin şart koştuğu tüm mekanlara, yangın kapısı ve yangın merdiveni uygulamalarını, başarı ile yapmaktayız. Günümüz teknolojik imkanları ile yüksek kalite ile imalatlar yaparak, müşterilerine yangın kapısından daha fazlasını sunan firmamız, müşteri odaklı uygulamalar ile günümüze kadar başarısını sürdürmüştür. Gelecekte de aynı kaliteyi sunmaya devam edeceğiz. Yangın kapısı firmaları içerisindeki öncülüğümüzü, kaliteden, uygun fiyatlara, üretimden, hızlı montaja kadar her alanda kanıtlamış olmaktan dolayı gururluyuz ve her zaman çizgimizi daha yukarı taşımaya niyetliyiz.