Yangın Kapısı Fiyatları

heading

Yangın Kapısı Fiyatları

 

            Yangın kapıları, dünyanın her yerinde aynı amaç için üretilmekte ve yapılarda kullanılmaktadır. Sadece yangın esnasında yapıyı terk etmek için değil, aynı zamanda da farklı acil tahliye işlemleri için kullanılabilir. Yangın kapısı fiyatları kullanım amacına göre değil, kapının asıl amacı için belirlenir.

 

            Yönetmelikler gereği yangın kapısı kullanılan yapılar; okul, hastane, tiyatro, konser, sinema salonları ve avm gibi, insanların kalabalık olarak bulundukları yerler, başlıca kullanım alanlarıdır. Bu mekanlara yangın kapısı ve yangın çıkışı uygulamasında, ihtiyaçlar detaylı olarak belirlenerek yeterli ve kaliteli yangın kapıları için, fiyatlandırma yapılmaktadır. Yüksek katlı konutlar, fabrikalar ve kalabalık çalışanın bulunduğu ofis katlarında da, yangın kapısı kullanılmaktadır. Yine bu alanların ihtiyaçları ve acil tahliye sistemleri gereği yangın kapıları üretilmektedir. Yangın kapısı fiyatları piyasalardaki her faklı ürün gibi, miktarı ve boyutlarına göre farklılık gösterebilir. Yine sektörel rekabet gereği, fiyat farklılıkları oluşabilmektedir. Ancak aşırı rekabet sebebi ile abartılı farklılıklar, üretilen yangın kapısı fiyatları için uygun görünse de kalitesinin düşmesine yol açabilir. Yangın kapıları binalardan kaçmak için ve kaçarken insanların zarar görmemeleri için geliştirildiğini hatırlarsak, kalitesi düşük yangın kapılarına, güvenmemek gerektiğini anlamalıyız. Fabrikalarımızda, özel olarak yılların tecrübesi ve dünya standartları ile ürettiğimiz yangın kapıları, üretimin her aşamasında kontrol edilmektedir. Uzman denetçilerimiz sayesinde, kalite ve fonksiyonlarından taviz vermeden, uygun fiyatlı yangın kapılarını uluslar arası sertifika ve Türk Standartlarına uygun olarak üretmekteyiz. Firmamız her boyutta ve farklı mekana uygun, yangın kapılarını yıllardır başarı ile üreterek, müşterilerine sunmaktadır.

 

            Düşük yangın kapısı fiyatları ile cazip görünen yangın kapıları, bir felaket anında kalitesizliğinden dolayı, işlevini yerine getirmemektedir. Standartlara göre duman geçirmeyen ve yüksek ısıya 2 saat kadar dayanabilen kalitede, yanmaz boyalı ve uluslar arası işaretler ile tüm aksesuarları sertifikalı olan, yangın kapıları hayat kurtarmaktadır. Ayrıca yapının dış etkilere karşı korunması için, güvenli ve içeriden kolay açılan kilit ve kol sistemleri ile donatılmış olması şarttır. Bu şartlarda ürettiğimiz ve hızlı şekilde montajını tamamladığımız referanslar sayesinde, yangın kapısı üretimi ve yangından korunma sektöründeki liderliğimizi devam ettirmekteyiz.